Conferentie van de Jonge Balie

Conferentie van de Jonge Balie

Per gerechtelijk jaar wordt er een jong en enthousiast team van 10 advocaten verkozen welke onder leiding van hun voorzitter de Conferentie van de Jonge Balie Leuven vormt. Het bestuur van de Jonge Balie Leuven wordt aangevuld met een stagiaires verantwoordelijke en samen organiseren zij tal van activiteiten ter bevordering van de sociale cohesie onder de Leuvense advocaten.

Het bestuur bestaat voor het gerechtelijk jaar 2017-2018 uit volgende leden:

  • Céline Heinkens - voorzitter
  • Felien Kino - secretaris
  • Alexander Timmermans - penningmeester
  • Karlien Tossyn - communicatieverantwoordelijke
  • Annelies Vervaeke - oud voorzitter
  • Katlijn Pollaris - oud voorzitter
  • Alexander Meuwissen - bestuurslid
  • Elisabeth Claessens - bestuurslid
  • Marie Vangeenberghe - bestuurslid
  • Koen Schildermans - bestuurslid
  • Louis Carlier - verantwoordelijke stagiair(e)s
Bestuur JB 2017-2018

Contactgegevens Jonge Balie

Mr. Céline Heinkens
Voorzitter
C.V.B.A. Legrand & Vennoten
Vaartstraat 64
3000 Leuven
Tel. 016 31 01 31
celine.heinkens@legrand-law.com

Mr. Felien Kino
Secretaris
Advocaten Leuven
Vaartstraat 68-70
3000 LEUVEN
Tel. 016 30 14 40
Fax 016 30 14 44 
felien.kino@advocaten-leuven.be

Mr. Alexander Timmermans
Penningmeester
Beelen advocaten
Justus Lipsiusstraat 24
3000 LEUVEN
Tel. 0486 06 68 28
alexander_timmermans@hotmail.com

Mr. Karlien Tossyn
Communicatieverantwoordelijke
Socquet Advocaten
Merenstraat 28
3080 TERVUREN
Tel. 0498 74 06 10
karlientossyn1@gmail.com

Mr. Annelies Vervaeke
Oud voorzitter
Advocaten den Dulk
Neerijsesteenweg 6
3061 LEEFDAAL
Tel. 03 784 27 90
a.vervaeke@advocatendendulk.be

Mr. Katlijn Pollaris
Oud voorzitter
C.V.B.A. Legrand & Vennoten
Vaartstraat 64
3000 LEUVEN
Tel. 016 31 01 31
katlijn.pollaris@legrand-law.co

Mr. Alexander Meuwissen
Bestuurslid
BVS Advocaten
Begijnenstraat 4
3290 DIEST
Tel. 016 43 32 09
alexander@bvs-advocaten.eu

Mr. Elisabeth Claessens
Bestuurslid
Advocaten Leuven
Vaartstraat 68-70
3000 LEUVEN
Tel. 016 30 14 40
elisabeth.claessens@advocaten-leuven.be

Mr. Marie Vangeenberghe
Bestuurslid
Deschreye Sommerijns Advocaten
Neerijsesteenweg 6
3061 LEEFDAAL
Tel. 02 445 05 66 
marie@deschreye-sommerijns.be

Mr. Koen Schildermans 
Bestuurslid
Nelissen Grade
Philipssite 5
3001 HEVERLEE
Tel. 016 22 24 73 
koen.schildermans@nelissengrade.com

Mr. Louis Carlier
Verantwoordelijke stagiair(e)s
Nelissen Grade
Philipssite 5
3001 HEVERLEE
Tel. 016 22 24 73
louis.carlier@nelissengrade.com